Skifter Etemi - Zeri Nenes (Official Video HD)

6 Απρ 2021
84 931 προβολές

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Tek - Skifter Etemi
Muz & Ork Genci Malaj
Klarinet- Renato Lici
Zerat- Haxhi Arapi
Styling - Dritan Jonuzi
Sponsor - Ajazi-AG
Falenderojm - Hotel lake park
Restoran - Shtepija e vjeter
Video - Zati Production

Σχόλια
 • Zeri Nenes eshte I laci zemer jemi ne kurbet dhe na mungojn nenat e shtrejnta te dua shum nene zemra ime ti ndricimi shtepis je per ne Nene ju uroj gjith nenave shendet !!🙏🙏❤❤Love Mam

  Suela LifoSuela LifoΠριν 19 ώρες
 • Per nenat qe jemi ne kurbet dhe kemi vite pa i par dhe malli na ka mar nene te dua shum

  Jona PatraJona PatraΠριν ημέρα
 • Zemra te kendoft

  Leka AjetLeka AjetΠριν 2 ημέρες
 • Me kte kenge pershendes mamin tim. Mynever Mane. ❤️❤️❤️❤️❤️

  Aida ManceAida ManceΠριν 3 ημέρες
 • Te kendofte zemra se na kenaqe me kengen e kurbetit etem skifteri

  Baftjar HatijaBaftjar HatijaΠριν 6 ημέρες
 • pse vall me ben te qaj 😭😭 sa vret fjala nene

  Elis LamajElis LamajΠριν 7 ημέρες
 • Sa me shume ta dëgjoj aq më tepër më pikon lot gjaku zemra 😭😭😭💔💔💘💘te kendofte zemra gjithmonë 🙌

  Klodiana BandilliKlodiana BandilliΠριν 7 ημέρες
 • A te lumt goja se na kenaqe ...malli per te gjith nene qe e vuajn per femijet e tyre 😢😢😭😭

  Leonard GjoshiLeonard GjoshiΠριν 8 ημέρες
 • I kishem te gjitha dhe kjo na mungonte ne qe jetojm jasht 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭.......... "respekte"

  Arsen SkenderajArsen SkenderajΠριν 8 ημέρες
 • Super kenge te lumte goja qe i ke kenduar nenave qe i digjet shpirti per djemte ne kurbet.

  Piro KanePiro KaneΠριν 8 ημέρες
 • 👏👏👏

  Denisa OlluriDenisa OlluriΠριν 8 ημέρες
 • Keni shum ze te Mir dhe e kendon me gjith shpirt 👏👏

  Alexandra HoxhaAlexandra HoxhaΠριν 8 ημέρες
 • Bravo!! ❣️

  Alexandra HoxhaAlexandra HoxhaΠριν 8 ημέρες
 • NENE fjale me e bukur ne bote te paca me jete o nena ime

  Moza HilaMoza HilaΠριν 9 ημέρες
 • Suksese vllaçko të lumtë goja

  Xhovalin BaniXhovalin BaniΠριν 10 ημέρες
 • mjafton te lexosh vetem titullin dhe mer cdo vlersim te bukur

  Xhon BallabaniXhon BallabaniΠριν 10 ημέρες
 • Brravo Skifter

  ALBANIA EAGLEALBANIA EAGLEΠριν 11 ημέρες
 • Super keng 100%muzik zemra te kendoft

  Egli KarriqiEgli KarriqiΠριν 12 ημέρες
 • Me del gjumi / me fjalet e nenes/ se atje ku linda / lashe gjysmen e zemres. Kemi lene nje jete ne atdhe ku u formuam si njerez po me shume kemi lene nenat qe nuk e japin kurre veten , nuk na pyesin kurre se kur do vemi te ato edhe pse shpirti i tyre loton nga malli

  Rudina BaniRudina BaniΠριν 12 ημέρες
 • Bravooooooo super kenge

  Irena BardhiIrena BardhiΠριν 12 ημέρες
 • Shum bukur bravo o berbil struga ❤️🙏🇦🇱

  Naxhije MerkoNaxhije MerkoΠριν 13 ημέρες
 • Neve cka jemi ne gyrbet nuk na duhej edhe nje kenge si kjo! 😢 Te kendofte zemra gjithmone, kenge e perkryer por e rende per neve mergimtareve. Sidomos tani ne kete kohe virusi qe nuk po kemi mundesi ti vizitojm familjet kush ka prind, e kujt i kane ikur u takofshim me ta ne Boten e amshuar.

  F-kod Construction ShpkF-kod Construction ShpkΠριν 13 ημέρες
 • Te kendofte zemra. Super kenge

  HEIDDEN MUSICHEIDDEN MUSICΠριν 13 ημέρες
 • Mua m ka vdekur mami ka 6 muaj dhe nuk Munda t vija dot nga korona por e kam plag n zemer sepse m iku e re dhe mbi t gjitha esht bene QE mua Nene QE goja sma thot m m mungon shum Nena ime 😭😭😭😭😭

  Xhuljo MarkuXhuljo MarkuΠριν 14 ημέρες
  • 😥😥Ngushellime beju I forttttt 😥😥

   Suela LifoSuela LifoΠριν 19 ώρες
  • @Rudina Bani sh faleminderit per kurojon QE un t ece perpara però nuk esht e leht😭😭😭

   Xhuljo MarkuXhuljo MarkuΠριν 11 ημέρες
  • @Ola Lamajj sh faleminderit per kurojon QE m ini

   Xhuljo MarkuXhuljo MarkuΠριν 11 ημέρες
  • Askush nuk te behet nene ! Ngushellime!

   Rudina BaniRudina BaniΠριν 12 ημέρες
  • Ngushellime😭😭beje krenare atje ku eshte🙏😭

   Ola LamajjOla LamajjΠριν 13 ημέρες
 • Shum bukur, Bravo!

  Harun AhmetiHarun AhmetiΠριν 14 ημέρες
 • Super

  Adrijan ArslanAdrijan ArslanΠριν 14 ημέρες
 • Keng shum e bukur

  Anwnumh 0013Anwnumh 0013Πριν 14 ημέρες
 • E ke qar kte keng na rrenqethe mishin te lumte goja o flori 😘🥰🥰

  gangster albgangster albΠριν 14 ημέρες
 • Super realizim 👏👏👏👏

  Fatbardha MucaFatbardha MucaΠριν 14 ημέρες
  • Persh

   Vilson HoxhaVilson HoxhaΠριν 7 ημέρες
 • Bravo te qofte 👏👏👏

  Kleeviss DashiKleeviss DashiΠριν 15 ημέρες
 • Oh kurbet ooo kurbet zeri nenes me theret 😥😥😥😥 te kendofte zemra 👏👏

  alketa gjataalketa gjataΠριν 15 ημέρες
 • O zemra të kendoft 😭😭😭 ah moj Nën 😭😭😭

  Nazife SulollarajNazife SulollarajΠριν 15 ημέρες
 • Te lumte goja o mjeshter i zerit.

  Jashar TabakuJashar TabakuΠριν 15 ημέρες
 • Zeri nenes esht ilaci i shpirtit

  Miri MalkoMiri MalkoΠριν 15 ημέρες
 • 😭😭😭ah kurbet Tani korrona 😭😭😭 Malli per prinderit na dogji

  Dhjsbehdusb HdiajsbdisnwDhjsbehdusb HdiajsbdisnwΠριν 16 ημέρες
 • Shum muzike e bukur. Bravo

  Afrim AllidriAfrim AllidriΠριν 16 ημέρες
 • Sa me mallengjeu kjo kenge o zote te kendofte zemera Skifter

  Entela XheliliEntela XheliliΠριν 16 ημέρες
 • Bravo Skifter etemi 👏👏

  adil shataadil shataΠριν 16 ημέρες
 • Shum buku o zotë nena per femin 😪😪😪😪😪🇦🇱

  Arianna ColaArianna ColaΠριν 16 ημέρες
 • Zeri madheshtor.

  Mabel SheenMabel SheenΠριν 16 ημέρες
 • sh prekse bravo😢

  xhuljano saliajxhuljano saliajΠριν 16 ημέρες
 • Te kendoft zemra se e ke qar kte keng suksese

  Katerina CepeleKaterina CepeleΠριν 16 ημέρες
 • Respekte per te gjitha Nenat 🙏🙏tona te shtrenjeta nje jet duke pritur Bravo Skifter 👏👏👏

  Egla KamperiEgla KamperiΠριν 16 ημέρες
  • Persh egla

   Vilson HoxhaVilson HoxhaΠριν 7 ημέρες
 • Yes shum e bukur♥️❤️😭😭😭😭😭😭😭

  dionisa Gugudionisa GuguΠριν 16 ημέρες
 • Po ashtu eshte ditet e fundit Nena me tha hajde se nuk do me gjesh me hajde se malli ma dogji zemren por largesia nuk munda ta takoja persegjalli se nuk me priti lot ne sy e mall ne zemer emigrimi ngelet ender neper festa e Gezime kur nuk qesh zemra ime thosh Babai im sodita gjith nje bot nene e babe sgjeta dot Keng e Pac ter jeten te kendofte zemra respekte 🌾🌾🌹🌹

  Eleni SejdiEleni SejdiΠριν 16 ημέρες
  • @Sara Gjoshi ❤🍀🍀🌹🌹

   Eleni SejdiEleni SejdiΠριν 6 ημέρες
  • 🥺😭

   Sara GjoshiSara GjoshiΠριν 7 ημέρες
 • 😍

  Anxhela HoxhaAnxhela HoxhaΠριν 16 ημέρες
 • 👏👏👏

  Edi NovakuEdi NovakuΠριν 16 ημέρες
 • Qe nga muzika them eshte super edhe skam fjal per kete keng e ze,pse pse me bere te derdh lot more Skifter e ke qar na ka keputur malli keshtu te izoluar qe jemi edhe keto keng nga duheshin 🙏🙏

  Paviola HoxhajPaviola HoxhajΠριν 16 ημέρες
 • Suksese Skfifter Shum Bukur

  Non Stop GamingNon Stop GamingΠριν 16 ημέρες
 • GOD BLESS YOU DEAR SKIFTER ❤🙏🙏💯 TË KËNDOFTË ZEMRA ,NA KULLONË ZEMRA UJË PËR ATË NËNË 😭😭❤❤LOTS OF LOVE FORM LONDON ❤❤❤

  kalia komanakukalia komanakuΠριν 16 ημέρες
 • Bravo 👏 Po normale Po ta ze genci Ate pune do dal super

  sotir alushajsotir alushajΠριν 16 ημέρες
 • Te lumte dora orkestrusi dhe kopozitori i madhi dhe i respektuari Genci Malaj per muziken dhe punen e pa lodhshme qe na jep mrekullija e duarve te tij jem sot ku jemi sot bravo dhe respekte Dhe kengetari te lumte goja me shpirte e kendon kengen e kurbetit na kenaqet ju lushin duarte dhe dora respekte bravo

  lela Eglantinalela EglantinaΠριν 16 ημέρες
 • Keco bravo per kete kenge kaq te bukur 🙏👏

  Dritan KorcaDritan KorcaΠριν 16 ημέρες
 • Te lumte goja 😍😍

  elsa elezielsa eleziΠριν 16 ημέρες
 • Bravo etem nakenaqe ne jenget etua edhe une femijet ne kurbet ikam me mbushen syt melot

  Merita BickauMerita BickauΠριν 16 ημέρες
 • Sa ze i mrekullushem te kenaq shpirtin..

  Shkelzen MucaShkelzen MucaΠριν 16 ημέρες
 • Shum bukur te lumt goja cfar ka kjo kenge qe te mos pelqehet

  Fato VeliuFato VeliuΠριν 16 ημέρες
 • Bravo te uroj suksese te metejsheme te prsh nga greqija

  sefedin binajsefedin binajΠριν 16 ημέρες
 • Te uroj nga zemra gjith te mirat e kesaj bote skifter etemi nje kenga qe me shumm dhimbje per nenat shpiptare te ken shendte e lumturi ne jet

  Rudian PociRudian PociΠριν 16 ημέρες
 • I am praying for all viewers of this to have a very successful life. ❤️

  Fun TravelFun TravelΠριν 16 ημέρες
 • Shum shum mir😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Marion KameriMarion KameriΠριν 16 ημέρες
 • Boh mishi korra mu be ca zeri qe ka 👏🤝

  Dritan TabakuDritan TabakuΠριν 16 ημέρες
 • 1

  L4AD3R FFL4AD3R FFΠριν 17 ημέρες
 • Nena drita e shtepis

  mati bocmati bocΠριν 17 ημέρες
 • Bravo etem super

  mati bocmati bocΠριν 17 ημέρες
 • First

  Kejsi GuberiKejsi GuberiΠριν 17 ημέρες
 • Bravo Skifter na mallengjeve Sa here mi thoshte nena keto fjale dhe tani u be engjell I zotit Ahhhh sa me mungon sa mall kam 😭😭😭😭😭😭😭💔 Respekte per ty per kete kenge shpirti

  Klodi topllari KlodiKlodi topllari KlodiΠριν 17 ημέρες
 • 😓😓😓😓😭😭😭😭

  Similsiana SheraSimilsiana SheraΠριν 17 ημέρες
 • Nena esh ilaq

  Adem AdemiAdem AdemiΠριν 17 ημέρες
 • Orkestrim dhe muzika Perfekt Super 👍

  Indrit CepaIndrit CepaΠριν 17 ημέρες
 • 😓😭😭😭😭❤

  Adem AdemiAdem AdemiΠριν 17 ημέρες
 • ❤❤❤❤

  Misir PokaMisir PokaΠριν 17 ημέρες
GRworld