RANA (RANJA) BALA - Kenge pikuar ne lote (Official Video HD)

1 Απρ 2021
9 998 προβολές

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/

Σχόλια
 • Shume Bukur bravo Ranja e ke qare interpretim I shkelqyer gjithashtu Edhe teksti muzika te shkelqyer Te kendofte zemra dhe suksese te metejshme lart e me lart

  Behare cuedariBehare cuedariΠριν 19 ημέρες
  • Flm shume 🙏🙏🙏gjthtu 💖

   Rania BalaRania BalaΠριν 18 ημέρες
 • Noizy

  Po LoPo LoΠριν 21 ημέρα
 • Suksese sa e vertet .Lum kush i ka E mjer kush kush nuk i do Bravoooo

  Violetta NestouraiVioletta NestouraiΠριν 21 ημέρα
  • Flm shume 🙏🙏🙏💖

   Rania BalaRania BalaΠριν 18 ημέρες
 • Urime Rania!Le te jete dallendyshja e pare e nje stine te bukur kenge...

  Petrit BeqiriPetrit BeqiriΠριν 22 ημέρες
  • Flm shume Profesor dhe poet njekohesisht per tekstet juaja Respekte🙏🙏🙏

   Rania BalaRania BalaΠριν 18 ημέρες
 • E bukur...ne tekst...muzike... interpretim...me preku... Pergezime autorit te tekstit, kompozitorit dhe kengetares!👌👏

  Dafina KolaDafina KolaΠριν 22 ημέρες
  • Shume flm Rrespekte🙏🙏🙏

   Rania BalaRania BalaΠριν 18 ημέρες
 • Të këndonte zemra

  giax giaxvegiax giaxveΠριν 22 ημέρες
  • Flm shume Rrespekte🙏🙏🙏

   Rania BalaRania BalaΠριν 18 ημέρες
GRworld